Таксі 643

Оберіть своє місто:

Телефонуйте: 643

Подзвонити в таксі

643 - єдиний номер для всіх міст!

Економне таксі у Львові - це таксі 643

Висока кваліфікація диспетчерів та професіоналізм водiїв гарантують виконання будь-якого замовлення за мінімальний термін з максимальною якістю.

Зателефонувавши в нашу службу таксі ви негайно дізнаєтесь вартість проїзду до обраного пункту від оператора і зауважте - у нас самі низькі ціни на таксі.

Економні тарифи плюс якість надання послуг дають нам можливість бути доступними для кожного, хто бажає швидко та економно проїхати з однієї частини міста в другу.

Економне таксі у Львові? Тепер це реальність!

Наш автопарк оптимально розподіляє усі автомобілі по місту, тому ви не почуєте від наших диспечерів, що не має зараз вільної машини.Ми завжди стежимо за розвитком технічного прогресу і тому вчасно  впроваджуємо нові послуги і технології. Наша компанія також піклується про Ваш комфорт. Ми не забуваємо про Вашу безпеку  – усі автомобілі і , що експлоатуються в "Таксі Браво", є застраховані.

"Таксі Браво" – це замовлення таксі у Львові  економно, зручно і оптимально. Клієнти, які оцінюють нашу роботу, завжди відмічають економність оперативність та надійність. Завдяки цьому наші клієнти стають нашими друзями, а на знак подяки ми даруємо їм дисконтні картки з 10% знижкою. Економне, чесне і надійне таксі у Львові - це "Браво" таксі Львів.

Головні переваги таксі 643

- Зручність – Вам пропонується великий спектр послуг : "Драйвер", "VIP - авто", "Зустріч в аеропорту і на вокзалі","вантажний чи пасажирський мікроавтобус".
- Дешевість – в нас конкурентні ціни.
- Швидкість – Ми подаємо машину в мінімально короткий строк, завдяки оперативності і великого автопарку.
- Надійність – В нас завжди технічно - справні автомобілі, з кваліфікованими, адекватними водіями.   
- Вигідність – для постійних  клієнтів у нас діє система знижок.

Нам довіряють, а це головне!